רוגוזין 4 אשדוד08-910-3080info@ocean-it.co.ilא - ה 09:00 - 18:00

כיצד ניתן להטמיע עמוד HTML נפרד בתוך מערכת וורדפרס?

פוסט 6 מתוך 7
בניית אתר וורדפרס

אמרו לי שאני צריך לעשות "בניית אתר וורדפרס" אז בניתי.. אחר כך אמרו לי שאני צריך לבנות עמוד נחיתה לאתר וורדפרס וזה מה שקרה:

טוב אז הסתכלתי על התוספים WordPress Landing Pages, וUltimate Coming Soon Page והבחנתי בכמה בעיות שיש בהם מבחינת מספר העמודים שניתן לנהל דרכם ומבחינת ההגבלות שנעשות על ידם על התבנית של עמוד הנחיתה, ולכן הפתרון שאני אציע על אף שהוא כולל בתוכו גם נגיעה קטנה בקוד PHP של וורדפרס , הוא פתרון שיעבוד תמיד! ובעזרתו ניתן יהיה ליצור תבנית עמוד שונה לכל עמוד באתר הוורדפרס שלך.

אז ככה, כל שעלינו לעשות הוא ליצור תבנית חדשה הכוללת את הדף אותו אנו רוצים להטמיע ולאחר מכן להכניס את הדף שיצרנו אל תיקיית העיצוב המותקנת אצלנו באתר, בכך נוכל לקבל תבנית עיצוב חדשה , בה נוכל להשתמש עבור כל עמוד באתר וכמובן תיהיה לנו גמישות ושליטה על עיצוב של הדף והטמעתו בכל דף בו נרצה לצרפו באתר .

איך עושים את זה?

ראשית עלינו ליצור קובץ טקסט חדש ובראש העמוד להוסיף את השורות הבאות:

הכיתוב שרשום בהערה לאחר ה Template Name  ייצג את שם התבנית שתוצג בתוך דף העריכה של העמוד בתוך הוורדפרס. לאחר שהוספנו את שורות הקוד לראש קובץ הטקסט אפשר יהיה להוסיף אליהם את קוד הHTML שאנחנו רוצים שייצג את התבנית שלנו במלואו כולל תגית הDOCTYPE html, אם קובץ הCSS הוא נפרד ניתן לקשר אותו בלינק בתוך תגית הHead או להוסיף אותו בתוך תגית Style בתור טקסט CSS .

את הקובץ יש לשמור בתור קובץ php ולהעתיק אותו לספריית הוורדפרס בכתובת הבאה:

../wp-content/themes/"YOUR THEME NAME"/

כעת על שעלינו לעשות הוא להכנס לממשק הניהול של וורדפרס ליצור עמוד חדש ולבחור את התבנית אותה יצרנו מתוך רשימת התבניות שמוצגת משמאל.

מאמר זה נכתב על ידי LuckyLuke