רוגוזין 4 אשדוד08-910-3080info@ocean-it.co.ilא - ה 09:00 - 18:00

איך שימוש ב Saas 2.0 יכול לייעל תהליכים בעסק?

פוסט 1 מתוך 7

בעולם שהולך ומתפתח בקצב מסחרר, תמיד אפשר למצוא פתרונות נוספים לייעול ההתנהלות שלנו. רשת האינטרנט שינתה את האופן שבו אנו תופסים את העולם סביבנו, את מערכת היחסים שלנו עם אנשים אחרים, את האופן שבו אנו עובדים ואת עולם המסחר והשירותים. אם אתם אוהבים להיות מעודכנים לגבי החידושים האפקטיביים ביותר, אתם בוודאי תשמחו לגלות את SaaS 2.0.

SaaS הם ראשי תיבות של Software as a Service, כלומר, תוכנה כשירות. פירוש הדבר הוא תפיסה חדשנית ומהפכנית לגבי האופן שאנו עובדים עם תוכנות. במקום לרכוש תוכנה ולהתקין תוכנה על המחשב שלנו, אנו נוכל לקבל שירות מחברה שמחזיקה את התוכנה הנחוצה לנו על השרת שלה, וכך לשלם לפי היקף הצריכה שלנו.

מהם היתרונות של תוכנות כשירות על פני תוכנות מסורתיות?

  • אי תלות במערכת הפעלה – במקום להתעסק בשאלות מסובכות כמו איזו תוכנה מתאימה לאיזו מערכת הפעלה שמתאימה לאיזה מחשב, הטכנולוגיה של SaaS 2.0 מעניקה לכם את הפתרון הפשוט והקל ביותר.  בדרך זו אתם יכולים לגשת לתוכנה הנחוצה לכם מכל מכשיר, ולאו דווקא ממחשב, וכך להגביר את זמינותכם העסקית.
  • חיסכון בעלויות – רכישת תוכנות מסורתיות כרוכה בהוצאת כסף רב, מפני שבעת הרכישה אתם מתבקשים לשלם גם על כל תהליך הפיתוח של התוכנה, ובמיוחד על הרישיון להשתמש בה. תוכנה כשירות חוסכת לכם כסף.
  • חיסכון במשאבי מחשב – במקום להעמיס את כל פעולות החישוב של התוכנה, אתם מקלים את המחשב שלכם ומנצלים תשתיות ענן היושבות על שרתי החברה.

כיצד הטכנולוגיה של SaaS 2.0 עוזרת לעסקים להתנהל ביעילות?

  • זמינות בכל זמן ובכל מקום – מאז ומתמיד עולם העסקים התנהל בקצב מסחרר, אך בעידן התעשייתית והטכנולוגית, הקצב הזה מסחרר יותר מאי פעם. העדפת השימוש בתוכנות על בסיס הטכנולוגיה של Saas 2.0 תאפשר לכם לנהל את העסק שלכם ביתר יעילות, מפני שהיא מעניקה לכם את ההזדמנות לגשת לכל התוכנות והמידע הנחוץ לכל בכל זמן ומכל מקום. כל מה שאתם צריכים זה חיבור לאינטרנט, ובימינו ניתן להתחבר בקלות לרשת האינטרנט כמעט מכל מקום.
  • ניצול יעיל של משאבי אנוש – כדי לחסוך בעלויות של העסק שלכם, חשוב שתפיקו את מרב התועלת מצוות העובדים שלכם. כיצד הטכנולוגיה של SaaS 2.0 יכולה לעזור לכם לעשות זאת? לדוגמא, במקום להטריד את טכנאי המיחשוב והרשת שלכם בהגדרת תוכנות או בתיקון באגים קטנים בתוכנות העסק, אתם יכולים ליהנות משירותי מחשוב יעילים יותר, במסגרתם אתם יכולים לקבל שירות בו במקום, כאשר אתם זקוקים לכך יותר מכל.
  • תהליכים עסקיים זורמים יותר – בעוד שהגרסה הראשונה של טכנולוגיית תוכנה כשירות שמה לה למטרה להפחית עלויות לעסק, היתרונות העסקיים של טכנלוגיית SaaS 2.0 כוללים מתן עזרה למשתמשים לשנות את האופן שבו העסקים שלהם בנויים, וכן לייעל את תהליכי העבודה במסגרתם.

עדכוני תוכנה זמינים וחופשיים – כאשר אתם רוכשים תוכנה, אתם מקבלים גרסה מסוימת שלה שיצאה בזמן נתון. אם ברצונכם לשדרג אותה, אתם צריכים לשלם על כל עדכון ושדרוג בנפרד. לפי גישת תוכנה כשירות, אתם תמיד זוכים להזדמנות להשתמש בתוכנה העדנית ביותר, מפני שאינכם משלמים על התוכנה עצמה, אלא על השימוש בה.

 

לקריאה נוספת על טכנולגיית Saas, לחץ כאן

מאמר זה נכתב על ידי Gal Weiss