רוגוזין 4 אשדוד08-910-3080info@ocean-it.co.ilא - ה 09:00 - 18:00

פיתוח מערכות מידע

אושן טכנולוגיות מספקת שירותי פיתוח מערכות מידע מבוססות אינטרנט תוך שימוש בשיטות פיתוח מוכחות המניבות תוצאה מהירה. המערכות מותאמות אישית לצרכי הלקוח, ומספקות מענה מלא לתהליכים עסקיים יחודיים של הלקוח. 

ניתוח המערכות 

הפרוייקטים מתחילים בניתוח מערכות מקיף, לצורך אפיון דרישות הארגון. סבבי האפיון יעשו באווירה חיובית ומקצעית אל מול צוות החברה שלך. הדרישות ייושמו בהתאם לחשיבותן ולתקציב. האפיון ייכתב ויוגש לאישור הלקוח. 

תכנות מערכות מידע

לאחר אישור האפיון יחל שלב הפיתוח, הפיתוח מבתצע במדיוק על בסיס האפיון שנכתב, כמו כן פיתוח מערכות המידע מתבסס על טכנולוגיות והמוצרים המתקדמים ביותר בשוק:

  • Microsoft ASP.net MVC 4
  • MSSQL 2012
  • knockout.js
  • jquery
  • telerik

תחזוקת מערכות מידע

במהלך הזמן, מערכות המידע צוברות בתוכן כמות אדירה של תוכן וידע של החברה. התחזוקה שלהן היא חובה, ניהול ארכיון נכון יחסוך משאבים רבים. אנו מבינים את חשיבות המערכות ולכן אנו מספקים ללקוחותינו זמינות גבוהה מאד. עבודות התחזוקה הן עלפי ריטיינר או בנק שעות בהתאם לדרישות.

ריבוי פלטפורמות

הטלפונים החכמים מאפשרים לנו להיות נגישים לאינטרנט מכל מקום. מערכות המידע הם גן מבוססות אינטרנט ולכן הנגישות למערכות שלנו מאד גבוהה. האתגר שלנו הוא לבנות עבורכם מערכות נגישות ומותאמות לריבוי הפלטפורמות שאיתן אתם עובדים.

 

תפריט