רוגוזין 4 אשדוד08-910-3080info@ocean-it.co.ilא - ה 09:00 - 18:00

פיתוח אפליקציות לפייסבוק

כבר הסכמנו שפייסבוק זאת האימפריה העולמית החדשה, ושאם אין לך פייסבוק – אתה לא קיים. בדיוק כמו שאם לעסק אין אתר אינטרנט משלו – כך הוא לא קיים מבחינת מיליוני הגולשים באינטרנט. שימוש נכון בפייסבוק ע"י שימוש באפליקציות לפייסבוק שונות, יכול למנף עסק, להרחיב אותו ולמתג את שם העסק. נכון להיום, פייסבוק הוא הפלטפורמה המושלמת למפרסמים.

אנו ב-Ocean חושבים תמיד על אסטרטגיות מנצחות בהתאם לתנודות השוק. אנו מודעים לכך שעל מנת להביא את העסק שלך לתשומת לב הקהל הרחב, עלינו ליצור באזז לעסק שלך, שנוצר כתוצאה משילוב דברים מעניינים ומהנים, ע"י שימוש ברעיונות חדשניים, שיוכלו לפנות לקהל הרחב ביותר. ייעדי הפרסום שלך יניבו פירות ע"י שימוש נכון באפליקציה לפייסבוק מהנה וידידותית למשתמש שתביא לתודעת לקוחות פוטנציאלים את מהות העסק שלך ומה הוא מוכר. ע"י יצירת הנאה, נוכל לגרות את יצר הלקוח הפוטנציאלי, ובסופו של דבר – להפיכתו ללקוח בפועל.

אנחנו נלווה אותך לאורך כל התהליך מגיבוש הרעיון ועד המוצר הסופי – כאשר האפליקציה כבר קיימת ברשת ומשתמשים בה. אנו נספק פתרונות תקשורת חכמים ונגישים לכל אחד ברשת החברתית, במקסימום יצירתיות, וכך נדאג להרחיב את העסק שלך, תוך כדי חשיפה משמעותית לחתך רחב של קהל.

תפריט