רוגוזין 4 אשדוד08-910-3080info@ocean-it.co.ilא - ה 09:00 - 18:00

פיתוח אפליקציות

ככל שהזמן עובר, כך התוכנות המקומיות מוחלפות בהדרגה ע"י אפליקציות Web. אותן אפליקציות מבוססות על יכולותיו של הגולש לחלוק ולשתף מידע מכל סוג, לנהל פעולות רבות ביישומי רשת, ולתקשר בינו לבין גולשים אחרים באופן פשוט, מבלי להיות תלוי בזמן או במקום, כך שהנגישות לאותן אפליקציות הרבה יותר גבוהה מכיוון שיהיה אפשר להתחבר אליה מכל מקום אפשרי ומבלי להוריד תוכנות כלשהן למחשב האישי. בתהליך בניית אפליקציית Web נקבע קונספט מסוים המוביל את עיצוב האפליקציה כולה, נבנית שפה ייחודית שמטרתה להקל על הגולש, מגדירים שימושים ויכולות לאותה אפליקציה, וכל זאת על מנת שחוויית השימוש בה לגולשים תהיה כמה שיותר נוחה, מעניינת ומהנה.

לנו ב-Ocean יש את הידע והכלים ליצור אפליקציות מתקדמות ומשוכללות, המציעות סביבת פעולה נרחבת ונעשות בהתאם לסטנדרטים העולמיים בשוק היום ומותאמות אישית לדפדפנים הנפוצים כיום בשוק. כל זאת כאשר אנו נשארים נאמנים לממשק המתקדם ביותר והתאמה לדרישותיו, ובשמירה על הנוחות המירבית למשתמש. אנו נוכל להתאים אפליקציות בדיוק לצרכי עסקים, עם חיבור ישיר למאגרי נתונים קיימים הקשורים לבתי העסק איתם אנו עובדים.

אנו ב-Ocean נהיה קשובים לכל צורך אפשרי בנוגע לפיתוח, בהתאם לנפשות הפועלות, ונהיה מספיק גמישים על מנת לגשר בין החומר הקיים ברשותנו (מאגרי נתונים וכו') לבין הממשק והמטרה אליה נרצה להגיע. אותן אפליקציות אשר נבנה בתיאום תמידי אל מול הלקוח או בית העסק, יגובו על שרתי אינטרנט יציבים ומאובטחים ביותר המתוחזקים 24 שעות ביממה.

אנו נדאג לכך שאת העסק שלך תוכל לנהל בקליק אחד בודד!

תפריט