רוגוזין 4 אשדוד08-910-3080info@ocean-it.co.ilא - ה 09:00 - 18:00

אודות Ocean טכנולוגיות - חברה לבניית אתרים

חברת Ocean טכנולוגיות הינה חברה לבניית אתרים העוסקת בתחומים הבאים: בניית אתרים, הקמת פורטל, פיתוח מערכות מידע, פיתוח אפליקציות לאיפון, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות, בניית אתרי וורדפרס ומתן שירותי תחזוקה לאתרי אינטרנט של ארגונים.

אנו מספקים פתרון כולל ללקוח החל משלב האפיון עד לשלב הריצה, סל השירותים שלנו כולל שירותים שיקלו עליך ויאפשרו לך לעבוד מול ספק אחד לאורך כל התהליך. בנוסף, הפתרונות שלנו הינם פתרונות המותאמים באופן אישי ללקוחותינו כאשר החשיבה היא לתת את הפתרון היעיל והמאוזן ביותר לצרכי הלקוח.

כ"חברה לבניית אתרים" שמנו לעצמנו כמטרה להוביל בתחומים הבאים:

טכנולוגיה מתקדמת

האינטרנט הוא אולי המקום בו הטכנולוגיות מתקדמות בקצב המהיר ביותר. הטכנולוגיות הללו יכולות לשמש אותך ולתת לך מענה אמיתי לשני צרכים עיקרים:

  1. הכלים חדשים למתן ערך ללקוח שלך – כדוגמאת מערכת תמיכת לקוחות ב- RealTime, קבלת שירותי חברה בסלולארי.
  2. מהצד השני מבדלות אותך מהמתחרים שאינם מתקדמים כמוך.

אנחנו משקיעים שעות למחקר ופיתוח, מעקב אחרי טרנדים בעולם הטכנולוגי, כנסים, סדנאות, תערוכות ועוד. זאת על מנת להגיע למחר כבר היום.

חווית לקוח

חברה לבניית אתרים - דגש על UX UI

 

יצירת תהליך מהנה ופשוט ללקוח לשימוש באתר. בין אם מדובר באתר תדמית, מידע או מסחר. הלקוח יקבל את מה שאתם רוצים להעביר לו, או יעשה את מה שאתם רוצים שיעשה, שהאתר יהיה מעניין ומושך לעין. דגש על חווית הלקוח הוא האינטרנט החדש, עם נסיון עשיר של פיתוח אתרים לעשרות סטארטאפים, עם אתרים שזכו בפרסים, אנחנו יכולים להגיד בביטחון אנחנו שם!

 

שירות לקוחות

חברה לבניית אתרים - שירות לקוחות

שירות לקוחות אישי הוא עקרון ליבה נוסף שלנו, חשוב לנו שהלקוח יקבל שירות אמיןמקצועיבמהירות תוך הקפדה על חיסכון בזמן ללקוחיחס אישי בשפה של הלקוחשקיפות ומתן אלטרנטיבות.

אנו מקפידים שהמערכות שאיתם אנו עובדים יהיו ידידותיות ללקוח ככל הניתן.

 

חברה לבניית אתרים בראש שלך

logopng

מעבר לשירותים שאנו נותנים באופן מקצועי ואדיב חשוב לנו שתצליח, הפילוסופיה שלנו אומרת שכאשר הלקוחות שלנו גדלים אנחנו גדלים ולכן נעשה את כל שביוכלתנו על מנת להוביל את הפרויקט שלך להצלחה הכי גודלה שאפשר.

אתה מוזמן ליצור עם הנציגים שלנו קשר לצורך קבלת מידע נוסף ויעוץ חינם

תפריט