רוגוזין 4 אשדוד08-910-3080info@ocean-it.co.ilא - ה 09:00 - 18:00

מערכות ניהול תוכן מותאמת אישית

ישנם אתרי אינטרנט סטנדרטים וישנם אתרי אנטרנט מורכבים יותר. לחברות ולארגונים גדולים לפעמים יש דרישה לפיתוחים גדולים ולפתרונות יחודיים. בניית אתרים מסוגים שונים כגון: פורטלים ארגוניים, חנויות וירטואליות גדולות, מערכות מידע וכד' דורשים מערכת ניהול תוכן מותאמת אישית.

אושן טכנולוגיות מספקת שירותי פיתוח הכוללים מערכת ניהול תוכן מותאמת אישית. מערכת ניהול תוכן זאת מאפשרת לך ניהול קל יותר של אתר ו"בדרך הנכונה". 

היתרונות של מערכת ניהול תוכן מותאמת אישית היא יכולת הרחבת האתר בקלות יחסית שכן בשלב אפיון אתר אנחנו בודקים תרחישים אפשרים של גידול עתידי ולוקחים אותם בחשבון בתהליך הפיתוח. המערכות נבנות ברמה תשתית גובהה מאד עם חשיבה על ביצועים, ותהליכים עסקיים שמוגדרים באפיון ובאים מהנסיון שלנו.

מערכת ניהול התוכן שאנחנו בונים מפותחות בטכנולוגיות הבאות:

 • טכנולוגיית פיתוח  4 ASP.NET MVC
 • מסדי נתונים MSSQL או MySQL
 • סביבת לקוח jQuery ו- knockout.js
 • שרתים 2008
 • התאמה לדפדפנים (ניתן להוסיף תאימות לדפדפנים נוספים וגרסאות קודמות במידת הצורך)
  - אינטרנט אקספלורר 8+
  - FireFox
  - Google Chrome
  - Safari
  - Opera

התאמה לטלפונים חכמים

מערכות ניהול התוכן שאנחנו מפתחים יותאמו לגלישה וניהול האתר בטלפונים חכמים. מבחינת התהליך, עדיין לא נמצאו שיטות להפוך את הזנת התכנים וניהול התוכן לנגיש ונוח מטלפונים חכמים, מאידך תהליכים של אישור תוכן, אישור תגובות, עדכון סטטוס הזמנות וכד' קלים ופשוטים. התאמת מערכת ניהול התוכן לטלפונים חכמים תאפשר את ניהול האתר ללא צורך במחשב וממקומות שונים כגון בית קפה, רכבת וכד'.

בניית אתר וורדפרס

בניגוד למערכת תוכן מותאמת אישית ניתן לבנות אתר וורדפרס על בסיס קוד פתוח. במידה והאתר שהינך מעוניין לבנות הינו לעסק קטן עד בינוני מומלץ לבנות אתר וורדרס שיקל את עלויות הפיתוח באופן דרסטי.  הינך מוזמן לקבל מידע נוסף על בניית אתרים לעסקים בעמוד הבא.

כמו כן אתה מוזמן לקבל מידע נוסף על מער

תפריט