רוגוזין 4 אשדוד08-910-3080info@ocean-it.co.ilא - ה 09:00 - 18:00

הקמת פורטל

פרויקט הקמת פורטל הוא פרויקט מורכב ולכן יש חשיבות לבחור ספק עם נסיון לבצע אותו. Ocean טכנולוגיות פתחה מגוון רחב של פורטלים מובלים, חלקם אף זכו בפרסים יוקרתיים. לצפייה בעבודות שעשינו היכנס לתיק העבודות שלנו.

החשיבות העיקרית בהקמת הפורטל מבוססת על הנושאים הבאים:

ריבוי פלטפורמות

אתה רוצה שאנשים יהנו ויוכלו לגלוש בפורטל שלך, היום אנשים נגישים לאינטרנט מהטלפון הנייד והטאבלטים. המשמעות של הקמת פורטל ללא תמיכה במכשירים הללו הינה לחסום את הכניסה לעסק לכ- 30% מהלקוחות הפוטנציאלים. לבנות אתר אינטרנט ללא תמיכה בריבוי פלטפורמות הינה ההגדרה של ללכת נגד הזרם. מספרים אלו הולכים וגדלים במהרה.

אנחנו נשים דגש על יצירת חוויית גלישה מיוחדת

יצירת רגשות אצל הלקוחות שלנו יעזרו לנו לשפר בצורה משמעותית את יכולות המכירה שלנו. מוכר שיודע "לפתות" את רגשות הלקוח מוכר בקלות. היות והאתר שלנו הוא אחד מהמוכרים אנחנו חייבים "ללמד" אותו למכור עם רגש ולשם כך אנחנו צרכים ליצור חווית גלישה.

כיום הטכנולוגיה מאפשרת לנו לספק חוויית גלישה חסרת תקדים, התאמת אינטרקטיביות האתר לתדמית מספקת אפשרויות אין סופיות ליצרת חוויות גלישה עשירות. תהליכים באתר יכולים להיות מובאים ללקוח בצורה שמתאימה לתחושות שהוא מקבל במשרדי החברה, בחירת מוצרים יכולה להתבצע על ידי "יועצים" או "מוכרים" וירטואלים.

מעבר בזק על היסטורית בניית אתרי אינטרנט

 

תהליך הקמת פורטל

מתודולוגית הקמת אתר

 

 השלבים בהרחבה:

1. אפיון פורטל

מחקר
אנחנו נלמד את הפעילות והעבודה השיווקית שלכם, נגלה מה התתדמית שהחברה משדרת. נחקור את האתר שלכם ושל המתחרים. נבדוק אילו כלים קיימים ואילו צריך לפתח. ננתח מהם ההיתרונות, החסרונות, החוזקות והחולשות של שלנו וכיצד אפשר למנף אותן לאידיאל.

הגדרת מטרות ותהליכים באתר
לאחר שהבנו את הצרכים שלכם ניצור מתווה של מטרות האתר, שיכלול בתוכו את התהליכים שהגולש צריך לעבור על מנת למלא את המטרה שלשמה הוא נכנס לאתר. בשלב זה אנחנו ניצור מפת אתר שכוללת את העמודים שיופיעו באתר וההיכרכיה שלהם.

אפיון ממשקים וחווית משתמש
על בסיס המטרות, תהליכי הגלישה ומפת האתר, אנחנו יכולים להתחיל לצייר את עמודי האתר, לתת להם אופי ולהגדיר באופן מדוייק מה יהיה בכל אחד מהם. בנוסף נציין על הממשקים מהן הרגשות שאנחנו רוצים לפתח אצל הגולשים ובכך ניצור חווית משתמש.

2. עיצוב 

בשלב זה אנחנו יוצרים עיצוב לממשקי המשתמש שלנו, על למנת לעשות זאת אנחנו מאחדים את אפיון ממשקי המשתמש, דרישות חווית הלקוח, התדמית הקיימת שלכם, ומעצבים עמוד אחר עמוד על מנת לקבל תמונה סטטית של כל העמודים או התבניות שבאתר. כבר בשלב זה תוכל לראות כיצד יראה האתר שלכם.

3. פיתוח 

העיצוב כשלעצמו על אף שמכיל את מרבית עמודי האתר, הינו סטאטי ולא ניתן לגלישה. כאן המתכנתים שלנו עושים את הקסם שלהם, הם לוקחים את העיצוב, מפרקים אותו לגורמים, מכניסים לכל גורם את חיים ומחברים מחדש. התמונה שמקבלים בסיום השלב הזה מדהימה, כל הנקודות שהועלו על הנייר מקבלות חיים וניתנות לשימוש.

4. תחזוקת פורטל

מייד לאחר הפיתוח מתחילה עבודה חשובה לא פחות, חשוב לנו מאד שהאתר שתקבל מאיתנו יעבוד! באגים הם דבר שכיח בתכנות ולכן המטרה שלנו בשלב זה היא לנקות אותם לגמרי. בסיום השלב יהיה לחברה שלך אתר תקין ומוצלח שממתין לאישור על מנת לעלות לאוויר ולהתחיל לשרת את לקוחותיך.

5. שיווק

האינטרנט הינו חזית פעילה של החברה שלך, אתר האינטרנט החדש דורש תחזוקה, עדכונים, קידום ודחיפה. שלב זה הוא אינסופי וכולל בתוכו מגוון רחב של שירותים שרצוי להשתמש בהם כגון: קידום אתרים בגוגל ובפייסבוק, אנליטיקה של האתר ועוד.

אתה מוזמן ליצור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף

תפריט