רוגוזין 4 אשדוד08-910-3080info@ocean-it.co.ilא - ה 09:00 - 18:00
בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

Ocean טכנולוגיות מספקת שירותי בניית אתר וורדפרס, וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן מתקדמת והפופולארית ביותר לבניית אתרים בעולם. המערכת מאפשרת ניהול מלא של האתר החל משינוי תוכן עמודים,דרך עדכון עיצוב האתר ועד לשינוי הפונקציונאליות. המערכת תומכת ברוב הנקודות שבעל האתר חפץ בהן.

בניית אתר וורדפרס יכולה להתבצע בעיצוב מותאם אישי או על גבי תבנית קיימת ולהתאים אותה לדרישותיך. 

למי מתאים אתר וורדפרס?

בניית אתר וורדפרס מתאימה הן לחברות ולעסקים כאשר יש דרישה לאתר שברובו מבוסס על תוכן (כדוגמאת אתר תדמיתי, אתר אינפורמטיבי, חנות וירטואלית פשוטה וכד'). כאשר הדרישה היא לאתרים חכמים יותר ומבוססי תהליכים יכול להיווצר דיסוננס בין התהליכים של מערכת ניהול לתהליכים של האפליקציה.

אפיון אתר וורדפרס

תחילה נלמד את הדרישות שלך מהאתר, מהן היתרונות המשמעותיים שלך על פני המתחרים ובאילו חלקים אתה מעוניין להתמקד. לאחר שנבין לאן אתה רוצה להגיע ניצור עבורך מפת אתר ומתווה מדוייק של אילו רכיבים יופיעו באילו עמודים באתר שאנחנו נבנה עבורך, על בסיס האפיון נבנה את האתר.

עיצוב אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס כוללת עיצוב, התאמת אתר הוורדפרס לקו התדמיתי של חברתך חשוב ביותר. האתר ככל כלי שיווקי אחר, צריך להוביל ולהתאים לקו התדמיתי של החברה, בצבעים וב"שפה". ניתן להתאים תבניות וורדפרס קיימות לעיצוב או ליצור עיצוב מאפס, נציגינו ימליצו על דרך פעילות אידיאלית בהתאם לתקציב הפרויקט.

פיתוח אתר וורדפרס

בשלב הפיתוח אנו ניקח את העיצוב ונפיח בו חיים. המתכנתים שלנו יתאימו את האתר בצורה אידיאלית לגוגל ולשאר מנועי החיפוש. פיתוח איכותי יגרום לאתר להופיע גבוה בתוצאות החיפוש, ולשיפור פעילות האתר מבחינת המרות וביצועים שיווקים.

מספר נתונים טכנית על וורדרפס:
וורדפרס הינה מערכת קוד פתוח שכתובה ב- PHP. 
וורדפרס משתמשת ב- MySql כמסד הנתונים
רשיון השימוש בוורדרפרס הוא GPLv2

אחסון אתר וורדפרס

לאחר סיום הפיתוח האתר עולה לאוויר. על מנת שהאתר יעבוד בצורה טובה, יש לדאות לאחסון אמין. אושן טכנולוגיות מספקת חבילת שירותים כוללת שתלווה אותך לאורך הדרך. החל מתחזוקת האתר דרך יעוץ לכתיבת התכנים ועד שירותים לשיווק האתר. הצוות שלנו מאפשר לך להנות ממקצוענות.

הינך מוזמן להיכנס לעמוד השירותים המשלימים שלנו על מנת לגלות איך אנחנו מסוגלים לעזור לך לאורך הדרך.

תפריט