רוגוזין 4 אשדוד08-910-3080info@ocean-it.co.ilא - ה 09:00 - 18:00

בניית אתרים לעסקים

במהלך הזמן הגעת להבנה עמוקה מאד לתחום העיסוק שלך. אתה יודע מה העיקר ומה לא רלוונטי או במילים אחרות לא "מביא עבודה". אנחנו מבינים את זה ומאד מעריכים את הידע שלך, ולכן המטרה שלנו היא לתרגם את הנסיון השיווקי  והכירות עם העסק שלך לאתר אינטרנט מוצלח. בנוסף אנחנו יודעים שהתקציב שלך לא גדול במיוחד ולכן בנינו מתודולוגיה מיוחדת עבורך.

מערכת ניהול תוכן 

כאשר אנחנהו בונים עבורך את האתר אנחנו דואגים לכך שהוא יהיה גמיש, כלומר שתוכל לנהל אותו בעתיד בעצמך, ללא צורך ליצירת קשר עם צד ג' וללא כל תשלום נוסף. בניית אתר וורדפרס היא הדרך הקלה להבטיח לאתר שלך גמישות ויכולת עדכון עצמית נוחה. על מנת לקבל מוסג על ניהול אתר וורדפרס בנינו עבורך מדריך קצת המתאר את העבודה עם המערכת – מדריך ניהול אתר וורדפרס.

ריבוי פלטפורמות

אתה רוצה שאנשים יהנו ויוכלו לגלוש באתר של העסק שלך, והיום אנשים נגישים לאינטרנט מהטלפון הנייד והטאבלטים. המשמעות של בניית אתר ללא תמיכה במכשירים הללו הינה לחסום את הכניסה לעסק לכ- 30% מהלקוחות הפוטנציאלים. לבנות אתר אינטרנט ללא תמיכה בריבוי פלטפורמות הינה ההגדרה של ללכת נגד הזרם. 

 

אנחנו שמים דגש על יצירת חוויית גלישה מיוחדת

יצירת רגשות אצל הלקוחות שלנו יעזרו לנו לשפר בצורה משמעותית את יכולות המכירה שלנו. מוכר שיודע "לפתות" את רגשות הלקוח מוכר בקלות. היות והאתר שלנו הוא אחד מהמוכרים אנחנו חייבים "ללמד" אותו למכור עם רגש ולשם כך אנחנו צרכים ליצור חווית גלישה. 

מעבר בזק על היסטורית בניית אתרי אינטרנט

מעבר בזק על היסטורית בניית אתרי אינטרנט

תהליך הקמת אתר אינטרנט לעסק

מתודולוגית הקמת אתר

השלבים בהרחבה:

5. שיווק

האינטרנט הינו חזית פעילה של החברה שלך, אתר האינטרנט החדש דורש תחזוקה, עדכונים, קידום אתר לעסקים ודחיפה. שלב זה הוא אינסופי וכולל בתוכו מגוון רחב של שירותים שרצוי להשתמש בהם כגון: קידום אתרים בגוגל ובפייסבוק, אנליטיקה של האתר ועוד.

 

 

אתה מוזמן ליצור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף

תפריט